Skład redakcji serwisu grudynia24.pl

www.grudynia24.pl

Nasza załoga

Sebastian Siekiera
Właściciel serwisu
Marek Siarkiewicz
Kronikarz OSP Grudynia Wielka
Michał Niedzielski
Dział historyczny 
Paweł Niedzielski
Fotografia

Nasz zespół wspólnymi siłami od wielu lat stara się tworzyć wirtualną historię naszej Parafii. Początki zrobił Michał Niedzielski, który jako pierwszy wystawił witrynę o Grudyni w sieci. Do dnia dzisiejszego prężnie rozwija dział historyczny na swojej stronie internegowej. Jego śladem poszedł Sebastian Siekiera, który stworzył dawniej odpowiednik strony Michała w języku Niemieckim dla dawnych mieszkańców naszych okolic. Dziś właściciel serwisu Grudynia24.pl zajmuje się aktualnymi wydarzeniami oraz fotografią. Do załogi dołączył także Paweł Niedzielski, który wspiera nasz zespół w kwestii materiału zdjęciowego. 

Nasz zespół wspiera niezawodny kronikarz lokalnej jednostki OSP - Marek Siarkiewicz. Człowiek, który zaskakuje swoim poświęceniem i sercem, jeśli chodzi od dział historyczny Ochotniczej Straży Pożarnej w Grudyni Wielkiej. 

POLECANE SERWISY:

www.grudynia.pl - strona historyczna Michała

www.parafia.grudynia.pl - Strona Parafii

Facebook - Grudynia24.pl 

Instagram - Grudynia24.pl

Kanał YouTube - Grudynia24.pl

Facebook - OSP Grudynia Wielka

 

Za zawartość strony Grudynia24.pl odpowiedzialny jest właściciel serwisu - Sebastian Siekiera. Materiały umieszczane na stronie oraz mediach społecznościowych są własnością redakcji lub pochodzą z prywatnego archiwum.